O firmě ELONG elektro Rožnov s.r.o.

Elektromontážní firma ELONG elektro Rožnov s.r.o. byla založena v roce 2015 a navázala na činnost firmy Josef Zich - Montel, která působila na trhu od roku 1992 v Rožnově pod Radhoštěm - Zlínský kraj.

V roce 1992 začínala podnikat v pronajatých prostorách. Tento stav však přestal vyhovovat potřebám rozvíjející se firmy se vzrůstajících objemem zakázek. Proto od roku 2002 sídlí ve své vlastní budově, v níž má kancelářské, výrobní i skladové prostory.

Firma realizuje elektroinstalace ve všech oblastech výstavby průmyslových staveb, administrativních budov, bankovních a bytových domů, školských a sportovních zařízení a veřejného osvětlení.

Firma se specializuje hlavně na elektroinstalaci v čistých prostorech, ve zdravotnickém, farmaceutickém, optickém a elektrotechnickém průmyslu, kde je hlavním požadavkem vysoká kvalita provedených prací.

Firma ELONG elektro Rožnov s.r.o. disponuje veškerými potřebnými oprávněními.

Firma je vybavena vlastní technikou, vlastním automobilovým a strojním parkem. K jejím přednostem patří nízké režijní náklady a kvalitní montážní výkony v krátké realizační době. Firma je tudíž schopna nabídnout zákazníkovi příznivou cenu a záruku na provedené práce v trvání až 60 měsíců.

Firma ELONG elektro Rožnov s.r.o. s úspěchem realizuje své zakázky v celé České republice, na Slovensku, v Polsku, Ukrajině, Rusku, Litvě a Švýcarsku. Více můžete najít v referencích

Reference získané od zadavatelů prací ji zařazují mezi uznávané podnikatelské subjekty ve svém oboru nejen v Rožnově pod Radhoštěm.

Živnostenský list a oprávnění:

Živnostenský list
Živnostenský list
Živnostenský list
Oprávnění ITI

Rychlý kontakt


Plynárenská 2649
Rožnov pod Radhoštěm
756 61

+420 571 602 333

elong@elong.cz

http://www.elong.cz

IČO:03937691
DIČ:CZ03937691

Více v kontaktech ...

Kontaktní formulář

kabel